Microsoft Office 365

Koç Üniversitesi ve Microsoft Türkiye işbirliğiyle, tüm öğrenciler, idari ve akademik çalışanlar ücretsiz olarak Office 365 platformundan yararlanabiliyor.

Office 365 ile Word OnlineExcel OnlinePowerPoint OnlineOneNote OnlineOneDrive ürünlerini bulut üzerinde, dilediğiniz her yerden ve bilgisayardan kullanabilirsiniz.

portal.office.com adresinden KU Net ID hesabınızla giriş yaparak hemen kullanmaya başlayabilir, bulutta yer alan uygulamada hazırladığınız belgeleri paylaşabilir, internet üzerinden görüntüleyebilir ya da başka kullanıcılarla birlikte aynı belge üzerinde çalışabilirsiniz. OneDrive hizmeti hem bu belgeleri saklayabilmeniz hem de kişisel dosyalarınız için 1TB büyüklüğünde bir depolama alanı sunuyor.

Bulut hizmetinin yanında, yine portal.office.com adresine girerek Mac ya da Windows ile çalışan 5 farklı cihaz (tablet ya da telefonlarınıza da!) uygulamayı indirebilirsiniz. Lisans anlaşmasının üniversite hayatınızı kapsadığını ve mezun olmanız ya da ayrılmanız durumunda sona ereceğini hatırlatmak isteriz.

Microsoft Office 365 hizmetleriyle ilgili daha çok bilgi için support.office.com adresine başvurabilirsiniz. Aşağıdaki videoda örnek bir kurulumu izleyebilirsiniz.

Microsoft Office 365 Kurulumu

Office

Office 365 Yükleme

Zamanı: 02:22